Ветеран АТО побив генерала з громадської ради при міноборони за «георгіївські стрічки» (відео)

vtr

Причиною бійки стали слова про георгіївські стрічки, що, нібито «это почетно», «кто дал вам право называть их колорадскими».

Під час звіту громадської ради Державної служби у справах ветеранів АТО Мінсоцполітики учасник бойових дій на Донбасі Дмитро Різниченко побив генерала Віктора Палія, який є главою цієї ради, повідомляє ТСН.

На своїй сторінці у Facebook про це написав волонтер Роман Синіцин. Він повідомив, що ця рада регулярно отримує фінансування з бюджету й «пиляє» мільйони гривень щороку. Проте реальні бійці АТО й волонтери почали цікавитись і моніторити її діяльність. Й, як з’ясувалося, вона на бюджетні гроші влаштовує проросійські ватні заходи, зрежисовані в Москві.

«У результаті невідомий ветеран російсько-української війни розбив генералу Палію є******к», — написав волонтер.

Своєю чергою, волонтер Максим Діженко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео бійки.

«Усередині стався в конфлікт між Дімою і главою ГР при МО пана Палія, а також з іншими представниками ГО, з питання організації маршу в Москві, Криму і Києві — безсмертний полк (в Києві організувала одна з присутніх ГО за бюджетні гроші), виявляється також, що для багатьох представників колорадська стрічка символ перемоги і пам’яті СРСР, після невеликої перепалки Діму вивели в коридор і далі…», – зазначив Діженко. За його словами, на «Діму» написали заяву в поліцію, ті хто на відео.

Comments

comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud