В соцмережах висміяли суддю за її зовнішність. Чи дійсно ця людина заслуговує на це?

alla_01В останні дні соцмережами прокотилась хвиля публікацій з висміюванням зовнішності судді Млинівського суду Рівненьської області — Алли Бандури. Дослідивши з відкритих джерел інформацію про дану суддю, виникає запитання — хто і навіщо влаштував травлю із-за зовнішності ні в чому не винної людини?

Українська суддя Алла Петрівна Бандура, яка живе і працює в Рівненській області, стала новою зіркою українського сегмента соцмереж. Жінка прославилася завдяки своїй ефектній зовнішності, зокрема через високу зачіску і незвичного макіяжу. Користувачі соціальних мереж стали жартувати над суддею і порівнювати її образ з образом Джокера і відьмою Урсулою з «Русалочки». Також з’явилися дописи на кшалт «образ української судової системи».

Втім, дослідивши з відкритих джерел інформацію про суддю, випливають цікаві факти.

alla3

Декларація: квартира в Млинові — 80 квадратів. Авто нема. Четвертий рік гасить якісь невеликі кредити в банках. Заробітна плата як для судді доволі скромна.

В 2005 році через якусь справу до неї вранці в квартиру пробрались два виродки. Дванадцять колото-ножових ран заточкою. Ледь залишилася живою, продовжила працювати суддею.

alla_02

Отже, для писаків-сміюхів в соцмережах виникає єдина порада -схаменутись, погледіти уважно на себе в дзеркало і заглянути в свою душу. А висміювання і гнів ліпше перенести на тих, хто цього дійсно заслуговує.

Comments

comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud