Митниця перестала пропускати посилки з деякими товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах

choУкраїнська митниця перестала пропускати посилки з товарами 1146 міжнародних компаній, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Це відбувається на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

«Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах піднімуться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти «в підпілля», або скорочувати асортимент і зазнавати збитків. Буде рости чорний ринок, і, відповідно, корупція», — повідомляє Захід.нет.

У список торгових марок, підлягають забороні на ввезення увійшли: Adidas, Always, Amway, Apple, Ariston, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, levi’s, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi і багато інших відомих торгових марок.

На сайті ДФС можна переглянути список, де перераховані торгові марки й особи, які є їхніми офіційними представниками.

Минулого тижня «Нова пошта» попередила клієнтів про затримку з доставкою посилок з-за кордону у зв’язку з втручанням Державної фіскальної служби в роботу сектора митного оформлення сортувальної станції.

Наприкінці минулого року ДФС і Асоціації підприємств інформаційних технологій України пропонували посилити оподаткування пересилання товарів і особистого ввезення товарів громадянами.

Згідно з діючими нормами Митного кодексу, громадяни можуть без сплати податків ввозити товари на суму до 500 євро і отримувати посилки вартість до 150 євро.

Раніше повідомлялося в ЗМІ, що посилки з пристроями марок Meizu і Xiaomi почали зупиняти при проходженні української митниці, за заявою правовласника.

Comments

comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud