Чергова трагічна втрата для України: під Пісками загинув командир розвідгрупи Костянтин Шрамко

15055744Сьогоднішній ранок ознаменувався сумною звісткою для України. Неподалік від населеного пункту Піски збройні сили України вступили в бій, в результаті якого загинув Костянтин Шрамко. Він був вихідцем з Донецької області і займав посаду командира підрозділу розвідників.


За інформацією волонтера Олексія Цистана, Шрамко спочатку був командиром підрозділу розвідки полку Дніпро-1, а потім під його керівництво перейшла 128 горно-піхотна окрема мобілізована бригада. Крім того, часто загиблого бійця можна було побачити при виконанні службових обов’язків на «нульовці», тобто на території, яку контролює противник.

Місцеві жителі досить позитивно відгукуються про Костянтина Шрамко. Так, зі слів Галини Ярцевої, інформація про нього, як і про будь-якому представнику розвідувальної групи, була мізерною, так що жінці довелося досить довго дізнаватися про нього від інших знайомих. «Зараз я впевнена, що ця людина була унікальною», — підкреслила Ярцева.

shrmk

Що стосується обставин загибелі Шрамко, то ясно те, що його і товаришів бойовики накрили мінометним вогнем ввечері 19 листопада.

джерело

Comments

comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud